tak dnes ve 12:00hod se podarilo runnerovi ulovit jeho stou kesku. Blahopreju
Gratuluju! Stejne vyroci jsem oslavil nedavno. Prvni 3mistne cislo me taky moc tesilo. Jen tak dal. At Te Signal provazi… :o)
Velka gratulace!! Prvni stovka ma neopakovatelne kouzlo !!!
Teda Runnere to je sila. Jak je to dlouho, co jsem ti napovidal pri tvych prvnich kesich. Teda to to leti. Prvni stovka je nejhezci. At te to stale bavi
gratulujeme k zacatku toho, co pak pokracuje geometricky se zvysujici zavislosti :))
Diky vsichni za povzbuzeni. Je hezke vedet, ze v tom nejedu sam ![]()