runner 111 300 kesi

Tak runner behal po horach a vybehal tak jiz svou 300tou kes. Blahopreju.

Take se pripojuju ke gratulaci. Ad ti to jde stejne jako drive a zapal pro vec te neopousti.

Gratuluju! Pekne, at se dobre utika do dalsich stovek!

Aaaa další z nicků, ke kterému si díky setkání u kapličky Vrchlabí přiřadím i tvář. Takže gratuluji a přeji plno hezkých zážitků při běhání za dalšími desítkami a stovkami krabiček

velká gratulace ke kulatému číslu!!

Gratulujeme, at ti tempo vydrzi, ale hravne at te to i nadale bavi. [^]

111 300 kesi, to nam davas na frak[:D] Ba ne, jsme radi, ze ti to pekne odsejpa a ze si to uzivas. Posilame velke gratulace vcetne Cachemana. Doufame, ze nekdy navi

Pekne cisielko, gratulujem a prajem dalsie zaujimave zazitky pri cachovani [:)]

Skvela prace, at se porad dari a at pri ceste za sipkou nikdy nezabloudis. Moc gratuluji.

Gratuluju!!! A přeju Ti ať i nadále nacházíš samé pěkné cache.Sun-Man

Ty jsi se ale rozbehl! Preju at te to stale drzi. vojrou