Sada dóz na potraviny (kešky)

Ahoj,

od středy mají v nabídce prodejen Tchibo čtyřdílnou sadu dóz s uzávěry na zaklapnutí - vypadají ideálně pro naše účely. Odolávají teplotám -40°C až +110°C - objem 2x0,45l, 1x1,1l a 1x2,4l.

V těhle prodejnách mívají zboží na středu již od pondělního dopoledne a bývá často rychle pryč, tak pokud by Vás to zaujalo, nepropásněte to. V jejich papírovém katalogu 03/07 jsou na straně 17, nebo na inetu tady: http://www.tchibo.cz/spotrebni_zbozi/03/katalog.pdf

Pitr 

skoda ze v tom PDF neni lepsi fotografie :frowning: ale podle popisu to vypada dobre a za tu cenu to vypada dobre :slight_smile:

Videl jsem dozy Lock Lock v Olomouci na dolnim namesti (tescoma nebo tak nejak), a taky v nabidce TVshopu na CT1…ale tam to prodavaji v sade po 7 kouscich. V tom obchode to vychazelo dost levne…

A co znamena dost levne? Ne ze bych zrovna vyrazel do Olomouce, ale celkem by me to zajimalo. Ja naposled kupoval Lock lock 1l za myslim 119kc v Obi.

Velký sortiment nejrůznějších pixliček mají v domácích potřebách na Moskevské, PHA 10, přibližně tady.

Ted nevim…ale tesne predtim jsem kupoval 360ml v geocachingshop asi za 60kc a vim ze sem si rikal zee v tom obchode je to vyrazne levnejsi…muzu tam v utery mrknout…

Moc dík za info, určitě se na ně zaběhnu podívat.

Tak jsem dozy dle planu zakoupil pro ucely nasinove pripravovane -
nocni vodni multi “Uhori pout” a po dukladnem pruzkumu mi byly
manzelkou zkonfiskovany s oduvodnenim, ze sou"moc hezky" a ze si je
necha[;)]