Saman -1100

Mam tu cest vykecat do sveta, ze jsem se behem dnesniho pohodoveho popracovniho kesovani primotal k profesionalnimu odlovu jubilejni kesky jednoho z nestoru naseho GC CZ - Samana. Po osobni gratulaci posilam jeste gratulaci virtualni a dekuji za vsechnu praci, kterou Saman pro nasi zabavu dela a zene jak motor nas CG porad nekam za novymi napady. Tak Samane at ti studnice napadu nevysycha !!!

[quote] Bentley007: Mam tu cest vykecat do sveta, ze jsem se behem dnesniho pohodoveho popracovniho kesovani primotal k profesionalnimu odlovu jubilejni kesky jednoho z nestoru naseho GC CZ - Samana. Po osobni gratulaci posilam jeste gratulaci virtualni a dekuji za vsechnu praci, kterou Saman pro nasi zabavu dela a zene jak motor nas CG porad nekam za novymi napady. Tak Samane at ti studnice napadu nevysycha !!! [/quote]

Co nevysycha, hlavne aby mu v sobotu nezmrzla[:D] A abych nebyl OT, taktez gratuluju![D]

Když jsme spolu dneska mluvili, tak jsem netušil, jaké jubileum je na spadnutí. Takže aspoň touhle cestou moc gratuluju a díky za všechny kešky, coiny, happeningy a všechno ostatní [:D][:P]!!

Gratulace z jihu na sever Prahe [;)]

Ha, to mi nejak uniklo a to jsem s nim v sobotu kesoval a pivko pil... Takze graaaaaaaatulujeme a v pátek to zapijeme!

 M+P+A+E

Vyborne, jen tak dale, Samane jeden Samanska, pekne vzhuru do dalsich stovecek!

Taky gratuluju. Neco jsem uz tusil, kdyz ses ptal na cestu. Vecer koukam a zatim nic, rano koukam a je to tam! Takze do dalsich stovek preju to same: stale sqelou naladu, dobry smer a druzice nad hlavou.

Taky se připojujeme ke gratulacím a poděkování za eventy a pěkné keše.

Koukam, ze v patek bude co oslavovat. Gratulujeme a at se dari.

Aj ja gratulujem a teším sa na piatok

Tez se pripojuji k dlouhemu zastupu gratulantu

Samane, mistře GC, i zpod Ještědu k Tobě letí veeelikaaa gratulace k pěknému jubileu. Děkujeme za vše, co pro nás děláš a přejeme Ti hodně štěstí,   radosti a potěšení. [D][^][B][:D]

Samane, to je cislo! Nebo ty ses cislo? Gratuluji!

Co takhle ho podporit nejakymi statistikami? Za jak dlouho to mas, kolik bylo eventu, kolik vlastnich eventu, kolik kesi si nalezl sam, a kolik v teamu, kolik pesky, kolik na kole, kolik na vode, kolik se zapnutou GPS ;-) Kolik kesi v Praze a kolik mimo hlavni mesto ...

Jo, a jeden forek na zaver - jako darek:

Proč jsou čeští cyklisté rychlejší než slovenští?

  
Protože zatímco Češi na kole jezdí, Slováci na něm „chodi”.

Moc pekne hranato-kulate cislo. Gratuluju!

Takže… Šamane přijmi gratulaci i od nás a ať ti žluťásek ještě hodně dlouhou dobu slouží a dovede tě k novým cílům. To ti přejí Honzik&Pavlinka

Jak se koukam, tak ti to zas chodi. Tak at ti to chodi k dalsim stovkam a dalsim eventum. Rad si s tebou prituknu v patek .

I ja Ti Samane timto blahopreji k magickemu cislu. Chtel bych Ti podekovat za Tvou vytrvalou peci o nas v podobe ruznych geopiv a jinych akci. Doufam, ze Ti konicek jmenem geocaching vydrzi jeste hodne dlouho a pokud by jeste zustaval elan na ty eventy, tak to bude take jenom plus. V patek ahoj.

Aucoin.J(irka) 

 

Pěkný harvest. Inu, když někomu nevadí lézt v zimě do řeky, pak ty bodíky pěkně naskakují. Přejem mnoho krásných bláznivích šamanských akcí a zážitků alespoň při dalších 1.000.000 pokusů nalézt keš.

BTW: Onehdá jsem volil tvůj profil a dneska ne a ne se někam dostat a vypravit. Jsem lepml nebo jsou v tom nějaké čáry? Pokud čáry, pak to znamená, že tu někdo má větší moc než ty :-))) 

Náš Československý geokouzelník Šaman pracuje tiše a efektivně. Proto jsem vždycky ohromen kolik mu toho přibylo. Gratuluji a těším se na brzké magické číslo 1111. [Y]

Samane, veeeeeeelikaaaa gratulace z Vychodnich Cech!!!