Co to moje oci zri ??? Saman ulovil v daleke Hungarske zemi svou 1200 pixlicku. Tak chlape velka gratulace a je videt, ze zima konci a Saman zacina carovat.[8-)]
...sem si ňák nefšim [:)] a zanedbal poblahopřát již dříve! Takže hip hip hurá k Šamánkově 1200!
M.
Velká gratulace Šamane… Tyhle číslice snad ani neznám???[^]
No paráda plný tucet, to je hezké. Jen tak dál. Gratuluji a ať se daří..
Velka gratulace i ze Smichova!
A ze Smichova jeste jedna gratulace. Jen tak dal.
Samane, moc gratuluju. Preju Ti aby te geokamaradi a obcas i GPSka[:D] dovedli k dalsim peknym kesim.
Šamane, moc gratuluju a o to víc mne mrzí, že jsem do toho Hungáru nemohla jet s vámi. Takže dál, výš a rychleji........ brzy nashle [;)]
A jeste taky jedna gratulace z Vychodnich Cech !!!
Taky posíláme velikou gratulaci …
1200 - ani si to neumím představit. Tak jen gratuluji…
saman si pricaroval dalsi stovku, tak tedy gratulujeme [:)]
Tak Samane,
sice trosku opozdene, ale preci bych Ti rad pogratuloval k dalsi dosazene mete. Preji hodne stesti pri dalsich bojich v terenu ....[:)]
Jirka
Šamane, gratuluju k dalšímu významnému geojubileu a doufám, že brzo budeme mít šanci pořádně zapít [:P]!
pavle, zkus to 18.5. vecer, ale poradne. chci videt, kterak barba s adpckem a cimrmanem aranzuji bezvladneho samana na povinne foto pri nalezeni kese do souteze [:D]
Jojo, přesně to jsem měl na mysli [:D]!!
AHOJ, gratuluji a přeji hodně dalších pěkných zážitků při geocachingu.[Y][B]
Teda Šamane, moc pěkná geocifra. [Y] Gratuluju.
Gratuluji!!! I když… právě jsem dokončil první stovku, 1200 je suma sumárum jen 12 krát to co mám já. Takže by ses měl ještě trochu snažit [:D] (joke). Standa
Blahopřejeme a nechť Ti geobláznovství vydrží i nadále.