Do sveta se oznamuje, ze Saman vcera vecer pohodove popracovne sahnul pro svou 1700 pixlicku !! Po osobni gratulaci pridavam jeste jednu tady na foru. Samane at ti to porad slape a neprichazis o bezva napady!!!
To je toho?Ještě slabý tisícek a máme tě!..![]()
Samozřejmě gratulace a hubička.:o
Tobe to teda slape. Tak at Ti nedojde dech. Doufam ze se zase brzy potkame na cachich.
Velké gratulace z dálného východu jedné z největších legend českého geokešingu!
Je videt, ze kdyz o vikendu maka,tak pak muze pres tyden pohodove popracovne luxovat. Jen tak dal !
Jirka
Pripojuju se s gratulaci, skoda, ze jsem to nevedel na vcerejsim lezeni, mohl jsem te v ramci osobni gratulace spustit dolu po lane ponekud rychleji ![]()
Gratuluju a preju stale hodne zdravi a chuti do kesovani.![]()
Blahopřejeme k dalšímu milníku na Tvé geopouti.
Vyrobci pančované whisky z balkánu také srdečně gratulují a pozdvihají veselý kalíšek na Tvé zdraví, mocný čaroději!
Gratulace z Hostivaře!