SAMAN 1700

Do sveta se oznamuje, ze Saman vcera vecer pohodove popracovne sahnul pro svou 1700 pixlicku !! Po osobni gratulaci pridavam jeste jednu tady na foru. Samane at ti to porad slape a neprichazis o bezva napady!!!

To je toho?Ještě slabý tisícek a máme tě!..:smiley:

Samozřejmě gratulace a hubička.:o

Tobe to teda slape. Tak at Ti nedojde dech. Doufam ze se zase brzy potkame na cachich.

Velké gratulace z dálného východu jedné z největších legend českého geokešingu!

Je videt, ze kdyz o vikendu maka,tak pak muze pres tyden pohodove popracovne luxovat. Jen tak dal !

Jirka

Pripojuju se s gratulaci, skoda, ze jsem to nevedel na vcerejsim lezeni, mohl jsem te v ramci osobni gratulace spustit dolu po lane ponekud rychleji :smiley:

Gratuluju a preju stale hodne zdravi a chuti do kesovani.:slight_smile:

Blahopřejeme k dalšímu milníku na Tvé geopouti.

Vyrobci pančované whisky z balkánu také srdečně gratulují a pozdvihají veselý kalíšek na Tvé zdraví, mocný čaroději!

Gratulace z Hostivaře!