SAMAN 1800

Vcera mi to v telefonu zatajil, ale dnes uz to vim: gratuluju k dalsimu cislu. At te to stale bavi!

Michale blahopřejem a těšíme, že se opět sejdeme na nějaké geobláznivé akci.

Michale, gratuluju, gratuluju!!! to je pořád nějaké jubileum… aspoň je co zapíjet ;)! Ať se daří

Taky moc gratulujeme - to je parádní čísílko :o:o:D

Ejhle, Šaman čaruje!:smiley:
Michale, i my přicházíme s gratulací a především s přáním, ať Ti krabičky všeho druhu přinášejí i nadále tolik potěšení jako dosud!:p:):smiley:

Šamánku chlapánku, teda chlapíku. Gratuluji a blahoželám. :slight_smile:

Také se připojuji ke gratulaci, krásné číslo.

Blahopřeji Šamane, pěkně to psunuješ! Spužva

Hola hola velká gratulace chvili se na gc.cz nekoukam a už máš takové pěkné číslo. A tak nevahej a lov dal.