Vcera mi to v telefonu zatajil, ale dnes uz to vim: gratuluju k dalsimu cislu. At te to stale bavi!
Michale blahopřejem a těšíme, že se opět sejdeme na nějaké geobláznivé akci.
Michale, gratuluju, gratuluju!!! to je pořád nějaké jubileum… aspoň je co zapíjet ;)! Ať se daří
Taky moc gratulujeme - to je parádní čísílko
o:D
Ejhle, Šaman čaruje!![]()
Michale, i my přicházíme s gratulací a především s přáním, ať Ti krabičky všeho druhu přinášejí i nadále tolik potěšení jako dosud!:p:)![]()
Šamánku chlapánku, teda chlapíku. Gratuluji a blahoželám. ![]()
Také se připojuji ke gratulaci, krásné číslo.
Blahopřeji Šamane, pěkně to psunuješ! Spužva
Hola hola velká gratulace chvili se na gc.cz nekoukam a už máš takové pěkné číslo. A tak nevahej a lov dal.