I když jsme týmově blahopřáli Šamanovi ke zdolání 200-té cache přímo v sobotu u nálezu (vítkovec) a pak ještě v poledne v hospodě v Holanech (11° Březňák) a dále v podvečer v hospodě v Jestřebí (11° Svijany), neodpüstíme si i oficiální geoblahopřání na gc.cz… Takze hip hip hurá je tu další dvoustovkář a ať je to příští rok před Vánocemi 500 :-)).
Michal, Petra, Annie a Eli
Tak novy tyden nastal a uz je to oficialni.
Tak tedy dvojctihodnemu lovci vsechno nejlepsi, hodne kesi bez nehody a taktez preju , aby tam do pristich Vanoc bylo nejmene cinquecento. 
Blahopreju!
Vitkovec mne az tak nenadchl, ale #201 “Stone Fortress” a #201a “Hospoda u jestrebskeho nadrazi” jsou hodny jubilejniho lovu 
Dakujem za priania
Tiez mi je luto, ze dvojstovka nevysla na Stone Fortress-ten je super, ale logujem cache po poradi, takze tak 
Povodne som planoval 200vku na Milanove Runways, ale nebol cas. No kazdopadne dakujem kazdemu, ze robi cache, bez toho by som sa k 200vke nedostal…
Take se pripojuji ke gratulacim a vitam v klubu dvoustovkaru ; ) Takze brzy dalsi stovku, dvoustovku…