Saman 200

I když jsme týmově blahopřáli Šamanovi ke zdolání 200-té cache přímo v sobotu u nálezu (vítkovec) a pak ještě v poledne v hospodě v Holanech (11° Březňák) a dále v podvečer v hospodě v Jestřebí (11° Svijany), neodpüstíme si i oficiální geoblahopřání na gc.cz… Takze hip hip hurá je tu další dvoustovkář a ať je to příští rok před Vánocemi 500 :-)).

Michal, Petra, Annie a Eli

Tak novy tyden nastal a uz je to oficialni. :slight_smile: Tak tedy dvojctihodnemu lovci vsechno nejlepsi, hodne kesi bez nehody a taktez preju , aby tam do pristich Vanoc bylo nejmene cinquecento. :smiley:

Blahopreju!

Vitkovec mne az tak nenadchl, ale #201 “Stone Fortress” a #201a “Hospoda u jestrebskeho nadrazi” jsou hodny jubilejniho lovu :slight_smile:

Dakujem za priania :slight_smile: Tiez mi je luto, ze dvojstovka nevysla na Stone Fortress-ten je super, ale logujem cache po poradi, takze tak :slight_smile:
Povodne som planoval 200vku na Milanove Runways, ale nebol cas. No kazdopadne dakujem kazdemu, ze robi cache, bez toho by som sa k 200vke nedostal…

Take se pripojuji ke gratulacim a vitam v klubu dvoustovkaru ; ) Takze brzy dalsi stovku, dvoustovku…