ŠAMAN 2000 Tentokrát doopravdy!

Může se to stát i ve slušnějších rodinách. 2000 keší je prostě taaaaak obrovské množství…Kdo si je má všechny pamatovat?..a tak se stalo,že celý národ oslavoval velké jubileum člověka neodmyslitelně patřícího k téhle hře a ono to bylo jen kačer…pardón KACHNA! Ta prvá dvoutisícovka tedy padla až včera, symbolicky (chvilka na reklamu…:D) na Bulvarní keši v Radotíně.Jak říká sám jmenovaný: Gratulace níže a nasledná oslava byla jen rozlučkou s prvním patrem pavilonu…:smiley:

Obě Hladovky mooc gratulují a doufají ,že tě tam nahoře ostatní Super-star moc nezkazí a že se s náma budeš kamarádit i nadále.:slight_smile:

Šamane dálny východ (skoro ukrajina) ti tleská a gratuluje :slight_smile:

Není to zase nějaký hoax? :wink: To je fakt, kdo si to má všechno pamatovat, že… Gratuluju!

Taky gratuluji, je to maly krok pro cloveka, ale velky krok pro lidstvo.

A dodam, ze chcete-li se tesit ze Samana i doma, navstivte jeho dvoutisicou kes!

Velká gratulace!
P.S. A zapnul už konečně Šaman GPSku?

Ty stara muro… gratuluju k takovemu nadhernemu cislu… :slight_smile: Uz se tesim az zase nekde posedime a dame jedno…hmmm…nebo dve :slight_smile: B)

Jak jedno nebo dvě? Se Šamanem se chodí na jedno pětipivo (nebo dvě), žejó, Mišo?!
Moc Ti gratulujeme k dosažení magické dvoutisícovky!:smiley: