Může se to stát i ve slušnějších rodinách. 2000 keší je prostě taaaaak obrovské množství…Kdo si je má všechny pamatovat?..a tak se stalo,že celý národ oslavoval velké jubileum člověka neodmyslitelně patřícího k téhle hře a ono to bylo jen kačer…pardón KACHNA! Ta prvá dvoutisícovka tedy padla až včera, symbolicky (chvilka na reklamu…:D) na Bulvarní keši v Radotíně.Jak říká sám jmenovaný: Gratulace níže a nasledná oslava byla jen rozlučkou s prvním patrem pavilonu…
Obě Hladovky mooc gratulují a doufají ,že tě tam nahoře ostatní Super-star moc nezkazí a že se s náma budeš kamarádit i nadále.