ŠAMAN 500 !!!

Ačkoliv obvykle moc negratuluju, nejsem asi gratulovací typ, tak dnešní den si zaslouží vyjímku! Šami, je fajn, že rozšiřuješ klub českých (československých:-) ) pětistovkařů !!! :slight_smile: Přeji hodně motivace do dalšího lovení, ale i do zakládání inteligentních keší, jako je Tvá Exchange série! Who

No… co rict… o jednoho, co se poctu nalezenych kesi tyce, “normalniho” kesera mene a o jednoho posedleho vice… :slight_smile:

Ale samozrejme moc gratuluju! Az ja se k 500 dokopu, bude uz normou minimalne 1000 :wink:

Jo tak takhle to ma v Cechach byt. Jeste nez je to zname na statistikach - uz se to vykeca ! Ale v tomto pripade je to spravne. Cislo je to ohromujici a myslim, ze nikdo nepochybuje o velkem prinosu Samana o geocaching v teto kotline. Uprimne gratuluji a tesim se na dalsi akce poradane oslavencen a jeho bezvadne caches !!

Rovněž se připojuji ke gratulantům-je to skoro jako svatební dárek, takže hodně štěstí při zdolávání tisícovky.

To je posledni dobou sama gratulace ale #500 to v Ceske kotline maji jen dva. Tak ti tedy gratuluji k zavislosti a doufam, ze ti ta zavislost vydrzi alespon do #1000 a vice.

Připojuji se ke gratulacím. Toto číslo je snem každého geocachera!! Přeji ti hodně úspěchů a štěstí při pokořování dalších cachí. GRATULUJI!!!

Privet s dostizheniem iz Moskvy!

Ale nemysli si, ze te necham dlouho na 2. miste, dnes se chystam na Moscow First a od stredy si beru tyden dovolene :slight_smile:

Gratulace i z poza kopce (z Brna)! Jen víc, jen houšť!

Hmmmm, to je cislo, o kterem se mi zatim jeste ani nezda. Samozrejme se pripojuji k zastupu gratulantu.

Dakujem za gratulacie a pekne cache, ktore som mohol aj vdaka Vam najst :)))

Celý náš tým se také připojuje ke gratulaci!!!

Misto gratulaci spise podekuji za vsechny uzitecnosti, kterych se nam od Samana dostava, a nejlepsi gratulaci bude, kdyz se v co nejblizsi dobe vrhnu na nektere z jeho mnoha kesi. Diky. Jarry.

ups, taky gratuluju. a co k tomu rict? at te to takle bavi dal!

Šamane, rovněž se připojujeme ke gratulaci a musím uznat, že to je výkon hodný obdivu. Zdá se mi, že čím více bodů, tím je větší závislost na geocachingu. Tato závislost je naštěstí zdravá, plná nových myšlenek a navštívených míst. Jen tak dál v lovení a zakládání krásných keší (např. na Tajomnů zem budu dlouho a dlouho vzpomínat - prostě nádhera (a samozřejmě nejen na ni)). Díky. Dape.

Vše bylo již vyřčeno a tak z mé strany zbývá jen gratulace (a trochu závist…:slight_smile: )

S napětím jsme očekávali, kdy k tomu dojde a nakonec jsme gratulaci prošvihli. Po dvou dnech izolace od webu (jsme na dovolené na Jindřichohradecku), jsme se konečně dostali internetu a podívali se co že je nového v hájích a luzích českého geocachingu… a on Šaman prolétl ve Francii pětistovkou. Opožděně tedy geogratulujeme (cítíc Tvůj geodech na našich geozádech… :slight_smile: ) a těšíme se na další krásné keše…

M+P+A+E

Šaman je nejen úspěšný lovec, ale ochotný rádce služebně mladších geokešerů. Blahopřejeme a díky.