Kamarád, geosouputník a jeden z doayenů CZ geocachingu Šaman dnes v mé přítomnosti slavnostně odlovil šestistý pokládek, sice jsem mu ihned poblahopřál a pak si i pivkem připil, leč takto to na vědomost dávám všem geo-ostatním…
M.
Kamarád, geosouputník a jeden z doayenů CZ geocachingu Šaman dnes v mé přítomnosti slavnostně odlovil šestistý pokládek, sice jsem mu ihned poblahopřál a pak si i pivkem připil, leč takto to na vědomost dávám všem geo-ostatním…
M.
Rovněž se připojujeme ke gratulaci a přejejeme mnoho dalších zajímavých zážitků při lovu a těšíme se na další super logické pražské keše založené Šamanem a Peťulkou…
Cela nase geofamily ti Samane gratuluje k neuveritelnemu vysledku. Na Geopive ti pripijem.
Pri gratulaci k 500vke som to este nemohol konstatovat, dnes uz s hrdostou v hlase muozem:
Vážení přátelé, ano! Áno, aj jedna z mojich skryš už bola poctená návštevou jeho blahosklonnej jasnosti, veličenstva Šamana.
Ó veľactený Učiteľ, buď vítaný na svojich cestách aj v ostatných, nielen mojich skrýšach! Nech sa ti otvárajú všetky úkryty a šípka Osudu neomylne vedie k Pravde!
Připojujeme se svou gratulací k Šamanově šestistovce spolu s poděkováním za pomoc a radu při našich začátcích v GC. Takže mnoho zdaru do dalších stovek úspěšně odlovených keší.
taky gratuluju:)
Šaman je opravdu geokolega, jehož pomoci a rad využívá mnoho z nás. Takže díky a samozřejmě gratulujeme k dosažené “600”.
Velké blahopřání Michalovi a hlavně že ta šestistovka byla zapitá pivkem, tak je to správné, tak to má být…
Odporucam zmirnit tempo… ![]()
A mimo to samozrejme gratuluju… ![]()
Samane, moc gratuluju a preju hodne dalsich nalezenych pokladu. Zaroven diky za vsechny tvoje super napadite kesky.
Gratuluju k neuveritelnemu vykonu a preji mnoho dalsich uspesnych geovyprav!!
Šamane, moc gratuluji a dík za tvé cache!
Ale musíš si pospíšit, dýchám ti na záda - ještě asi 450 kešek a mám tě! ![]()
Samane dobry, GRATULUJU.
Tez se pripojuji ke gratulaci, ac nevim ktera to je ta 600 cache kterou Saman ulovil a zapil zlatavym mokem. Ve statistikach ma zatim 599, tak snad se pochlubi.
Třeba někdo Šamanovi ze závisti odmáznul log ![]()
Doufam, ze tam od sloupu nechytil ten mor, od te doby se po nem slehla zem :-). Gratuluji in memoriam k geomaniakalni posedlosti s jakou dosahl na tuto vysokou metu:-).

Teď, když už vím, že Šamanova 600. je Morový sloup, tak musím jako autor pogratulovat dvojnásob.
Gratuluji, gratuluji ![]()
Dakujem Petovi za 600tu a predchadzajucim autorom 599 cache za ich ulozenie ![]()
BTW ja nie som ziadny doyen, ja mam len 29
Tak nech nas vsetkych geocaching bavi aj nadalej :)))