Saman Team 1600

Pred nekolika dny dosahl Saman na dalsi metu. Gratulujeme. Maki, Ani, Kiki a vojrou

Blahopřejeme Michale a přejeme mnoho dalších úspěchů a nejen v Geocachingu.

Samane jsi dobry, hodne dobry. Preji Ti spoustu dalsich zazitku pri hledani cachi a at Te to bavi a neomrzi.

Ahoj, tez ti gratuluji k dalsi mete, at ti to tak skvele slape i na dale.
Hodne stesti pri loveni :).

Dakujem za gratulacie, pani a damy :slight_smile:

Samane a pamatujes si vubec, ktera to byla?? :smiley: Gratuluju… :wink:

Michale, take ja Ti gratuluji k teto dosazene mete. Jirka.

Michale, také ti blahopřejeme a díky za skvělé geoakce.

Ivans

A žes nic neřekl… moc gratuluju!!! Dál a výš a… radostněji :slight_smile:

1600!!!Šamánku…ty jsi kluku jeden šikovnej.B)B)

Samane i my se pripojujeme ke gratulaci, jsi sikula :-):wink:

Super! Gratuluju.

Kdo umi, ten umi. :slight_smile: Gratulujeme!

JoJo, taky gratulujeme!! Šubi s Fandisem :slight_smile:

At ti to jde takhle i nadale… :stuck_out_tongue: Gratuluju

v tichosti a nenápadně, za to pořád vpřed! Michale - jen tak dále!

Samane, hluboka poklona… Spuzva

Michale, stojíme ve frontě gratulantů a moc Ti přejeme ten krásný výsledek. Moc pěkné číslíčko a což teprve, až zapneš ´džípíesku´, to bude fofr!:smiley: Tak hodně štěstí na dalších cestách a dík za vše!

Saman spomal!:o

Samane Slajz a Tucek ti take gratuluji.Neboj nezapomneli jsme na to = cekame kdy das na oslavu piovecka !?