Pred nekolika dny dosahl Saman na dalsi metu. Gratulujeme. Maki, Ani, Kiki a vojrou
Blahopřejeme Michale a přejeme mnoho dalších úspěchů a nejen v Geocachingu.
Samane jsi dobry, hodne dobry. Preji Ti spoustu dalsich zazitku pri hledani cachi a at Te to bavi a neomrzi.
Ahoj, tez ti gratuluji k dalsi mete, at ti to tak skvele slape i na dale.
Hodne stesti pri loveni :).
Dakujem za gratulacie, pani a damy ![]()
Samane a pamatujes si vubec, ktera to byla??
Gratuluju… ![]()
Michale, take ja Ti gratuluji k teto dosazene mete. Jirka.
Michale, také ti blahopřejeme a díky za skvělé geoakce.
Ivans
A žes nic neřekl… moc gratuluju!!! Dál a výš a… radostněji ![]()
1600!!!Šamánku…ty jsi kluku jeden šikovnej.B)B)
Samane i my se pripojujeme ke gratulaci, jsi sikula :-)![]()
Super! Gratuluju.
Kdo umi, ten umi.
Gratulujeme!
JoJo, taky gratulujeme!! Šubi s Fandisem ![]()
At ti to jde takhle i nadale…
Gratuluju
v tichosti a nenápadně, za to pořád vpřed! Michale - jen tak dále!
Samane, hluboka poklona… Spuzva
Michale, stojíme ve frontě gratulantů a moc Ti přejeme ten krásný výsledek. Moc pěkné číslíčko a což teprve, až zapneš ´džípíesku´, to bude fofr!
Tak hodně štěstí na dalších cestách a dík za vše!
Saman spomal!:o
Samane Slajz a Tucek ti take gratuluji.Neboj nezapomneli jsme na to = cekame kdy das na oslavu piovecka !?