Saman Team 1900

Ma ucta. Gratuluju. Vojta

Hooodně velká gratulace. Kde by byl český gc bez tvých super kešek!

Samane, ty taky? A ze nic nereknes kdyz jsou lahve nacate? Gratulujem

To to letí, dva litry za dveřmi - gratuluji :slight_smile:

Patříš ke koloritu českého a slovenského geocachingu. Tak ať se Ti dál daří v hledání a přichází spoustu skvělých nápadů.

Jůůůů, další důvod k oslavě! Gratuluju! Kdy to zapijem?