Ma ucta. Gratuluju. Vojta
Hooodně velká gratulace. Kde by byl český gc bez tvých super kešek!
Samane, ty taky? A ze nic nereknes kdyz jsou lahve nacate? Gratulujem
To to letí, dva litry za dveřmi - gratuluji ![]()
Patříš ke koloritu českého a slovenského geocachingu. Tak ať se Ti dál daří v hledání a přichází spoustu skvělých nápadů.
Jůůůů, další důvod k oslavě! Gratuluju! Kdy to zapijem?