Samanova svatba

Jak tak koukam z logu na moji cache socha, tak mi asi neco uniklo, kazdopadne vam oboum preji hodne zdaru a stesti do zivota!!!.

Celý náš team také přeje Šamanovi a Peťulce do společného života hodně štěstí!!!

Dakujeme velmi pekne :)))
Svadba bola super, dvorny fotograf Dorcadion doda fotky, tak sem potom nieco postnem. Dnes odchadzame na svadobnu cestu do Pariza (manzelka mi dovolila vziat GPS :))) (az take vazne to zase nebolo :), tak sa tesime aj na parizske cache.

Taky gratulujeme, Gusta by vam rad oslintal svatebni saty :slight_smile:

Také se připojuji ke gratulantůma přeji Šamanovi a Peťulce do společného života hodně štěstí, životní pohody a vůbec všechno nejlepší.

Prajeme Šamanovi a Peťulke na ich spoločnej ceste životom veľa šťastia, lásky a kopu malých geokešerov.