Vcera jsme na CITU se Standou z V&F narazili behem uklizeni na otazku, jak se cisti GC… Jeden priklad za vsechny - nekdo se nadchne pro geocaching, najde dve krabicky a jednu zalozi. Pak zjisti, ze to tak skvela zabava neni a vykasle se na to.Jeho kesku ale ukradnou a zacnou pribyvat logy DNF. Autor nekomunikuje. Co se s tim pak dela ? Jde “nasilne” adoptovat nebo archivovat ? Nebo vznikne pomnicek ?[-)][-)][*-)]
Asi bych se mel podivat do Wiki, co ?[:D]
Ja bych tomu dal nejakej cas, po nejakem case, kdyz autor nereaguje..a
nic se nedeje bych se pokusil domluvit s adminem o archivaci:-)
[quote] maty: Vcera jsme na CITU se Standou z V&F narazili behem uklizeni na otazku, jak se cisti GC... Jeden priklad za vsechny - nekdo se nadchne pro geocaching, najde dve krabicky a jednu zalozi. Pak zjisti, ze to tak skvela zabava neni a vykasle se na to.Jeho kesku ale ukradnou a zacnou pribyvat logy DNF. Autor nekomunikuje. Co se s tim pak dela ? Jde "nasilne" adoptovat nebo archivovat ? Nebo vznikne pomnicek ?[*-)][*-)][*-)]
Asi bych se mel podivat do Wiki, co ?[:D]
[/quote]
Vlastne staci posledni prispevek ve vedlejsim vlaknu. [:D][:D]
Na nekterych cachich uz jsem to videl i aplikovane… par needs maintenance logu, needs archived logu… po dost dlouhe dobe, kdy autor nereagoval probehla ze strany reviewera archivace.
edit: Ta posledni veta byla kravina, tak jsem ji smazal… obcas neni spatne osvezit si trochu vzpominky. ![]()
no od toho jsou logy need maintenance a need archived, tedy kdyz jsi nenasel kesku kde pred tebou nekolik DNF tak postnes need maintenance a kdyz autor neraguje a nejaky rewiever si toho nevsimne pred tebou a nedisabluje ji, tak postnes need archvived, coz by mel byt signal pro reviewra aby jeste zkusil kontaktovat autora a kdyz nic tak archivovat, i kdyz
tohle je asi nejdelsi cesta k archivaci.
Nebo se koukni tady http://wiki.geocaching.cz/index.php?title=Adopce_cache
Diky za info na wiki.. uz po druhe jsem dnes suploval povinnosti majitele cache na Fen-ixu-nereaguje na emaily,na GC byl naposledy prihlasen pred vice jak 6 mesici…