Samolepka s logem a deník-kde je vzít?

Zdravím…

Mám dotaz-dá se něde stáhnout obrázek pro samolepku na cache a hotový deník?

Chtěl bych založit novou cache,deník v nejhorším vymyslím ale ta samolepka s logem GC a popisem o co jde,to jsem nikde nenašel.díky David.

Pokud jde o obrazek - to je jednoduche. Na strankach CG.com najdes vzdycky az uplne dole na konci te “omacky” copyright atd. drobounkym pismem odkaz Geocaching Logo Usage Guidelines. Primo na te strance v odkazu jsou obrazky loga v ruznych velikostech, barevne i CB a tak vubec.

Popis “vo co gou” (tzv. stashnote) najdes v ruznych jazykovych verzich vpravo na strance Hide & Seek. Nejjednodussi ale asi mas nevytvaret jiz vytvorene a nechat si od nekoho z nas poslat jiz hotovy vzor k vytisteni - viz nize.

A jestli chces hotovy denik, posli mi mailovou adresu na sebe, a muzu ti poslat v .doc takovy, jaky pouzivam.

Prosim tiez poslat vsetky podklady - dennik aj vysvetlenie GC.

Vopred dakujem.

S.

Informace i list logu jsou ke stazeni na http://sweb.cz/milancer

Diky tak už to všechno mám…tak asi brzy přibyde nějaká cache…snad :slight_smile:

tesime sa na nu :))))

Tak abych nezustal pozadu: http://sweb.cz/geoToniczech :wink:

Mozna by nebylo spatne udelat vystavku tech nasich vytvoru tak nejak centralne, aby se kazdy mohl inspirovat a pripadne pouzit, co se mu hodi…