Gratuluji k první stovce a vidím, že jste si ji udělali na naší cache. [:)]
Díky taky za Vaše pěkné cache. [H]
Gratuluji k první stovce a vidím, že jste si ji udělali na naší cache. [:)]
Díky taky za Vaše pěkné cache. [H]
I kdyz je to mockrat omlete - je to fakt. Prvni stovka je super qa kdo nezazil nepochopi !! Tak moc velka gratulace a at to slape porad dal bez chybicky !![;)]
Díky za gratulace, budeme se snažit ještě něco vymyslet [;)], ale tak, aby to bylo na zajímavém místě (nebo nějaký špek ... [I] ?).
PS. Petře díky za tu Výroční, to byla taky dobrá motivace [Y].
Taktéž se připojuju s gratulací a nestačím zírat jak to pěkně jde…měl bych se zamyslet a začít utíkat dřív z práce [;)] nebo budu brzy předběhnut.
Díky za gratulaci, to není utíkáním, jak psal kolega výš - pohodově a popracovně to jde taky (trochu nám pomohlo pár výletů do Brna - ty Vánoční nákupy … ) a do té práce se dá přivstat (viz čas), ale už jdu makat.
Gratulujeme a prejeme, at te loveni kesek nikdy neprestane bavit. [D]
Díky, zatím nás výlety baví. Taky přejeme hodně nalezených, ať ty “milionáře” dotahujeme.