sberac - 100

Gratuluji k první stovce a vidím, že jste si ji udělali na naší cache. [:)]

Díky taky za Vaše pěkné cache. [H]

I kdyz je to mockrat omlete - je to fakt. Prvni stovka je super qa kdo nezazil nepochopi !! Tak moc velka gratulace a at to slape porad dal bez chybicky !![;)]

Díky za gratulace, budeme se snažit ještě něco vymyslet [;)], ale tak, aby to bylo na zajímavém místě (nebo nějaký špek ... [I] ?).

PS. Petře díky za tu Výroční, to byla taky dobrá motivace [Y]. 

 

Taktéž se připojuju s gratulací a nestačím zírat jak to pěkně jde…měl bych se zamyslet a začít utíkat dřív z práce [;)] nebo budu brzy předběhnut.

Díky za gratulaci, to není utíkáním, jak psal kolega výš - pohodově a popracovně to jde taky (trochu nám pomohlo pár výletů do Brna - ty Vánoční nákupy  … ) a do té práce se dá přivstat (viz čas), ale už jdu makat. 

Gratulujeme a prejeme, at te loveni kesek nikdy neprestane bavit. [D]

Díky, zatím nás výlety baví. Taky přejeme hodně nalezených, ať ty “milionáře” dotahujeme.