sberac #200

Ano, všimli jsme si, že po první stovce jste nasadili ještě rychlejší tempo. Teď, u dvoustovky ani nestačili přibrzdit a o chvíli později ji přetáhli hned o 2 kusy. Takže gratulujeme!

Také gratulujeme a děkujeme za vaše cache.

Přejeme spoustu hezkých zážitků při geocachingu. [:)]

Přeju takové tempo i do dalších stovek.

Ke gratulaci k úspěšně docílené dvoustovce přikládám i poděkování za všechny Vaše kešky!

Hodně štěstí na cestě k další započaté stovce.

 

Třikrát hurá do Blanska a díky za earthcache na Macoše, kterou jsem v sobotu kolem poledne obsolvoval a ještě nezalogoval.

Velká gratulace putuje i z Hané do Blanska. Už se těším na Macochu, Hřebenáč a spoustu dalších.

Díky moc za gratulace i přání, budeme se snažit ještě něco vymyslet, ale v tom tempu už asi přibrzdíme, jsou na obzoru nějaké domácí práce.

(I když, možná už je zase něco třeba pod kamenem ... nebo v pařezu ... nebo na stromě ... !).

Ještě jednou díky!

za "sberace" Ivo

Pripojujeme se k zastupu gratulantu, jen tak dal. [W]