Ano, všimli jsme si, že po první stovce jste nasadili ještě rychlejší tempo. Teď, u dvoustovky ani nestačili přibrzdit a o chvíli později ji přetáhli hned o 2 kusy. Takže gratulujeme!
Také gratulujeme a děkujeme za vaše cache.
Přejeme spoustu hezkých zážitků při geocachingu. [:)]
Přeju takové tempo i do dalších stovek.
Ke gratulaci k úspěšně docílené dvoustovce přikládám i poděkování za všechny Vaše kešky!
Hodně štěstí na cestě k další započaté stovce.
Třikrát hurá do Blanska a díky za earthcache na Macoše, kterou jsem v sobotu kolem poledne obsolvoval a ještě nezalogoval.
Velká gratulace putuje i z Hané do Blanska. Už se těším na Macochu, Hřebenáč a spoustu dalších.
Díky moc za gratulace i přání, budeme se snažit ještě něco vymyslet, ale v tom tempu už asi přibrzdíme, jsou na obzoru nějaké domácí práce.
(I když, možná už je zase něco třeba pod kamenem ... nebo v pařezu ... nebo na stromě ... !).
Ještě jednou díky!
za "sberace" Ivo
Pripojujeme se k zastupu gratulantu, jen tak dal. [W]