Gratulujeme k dalsi stovecce dovrsene na keskobrani. Skoda, ze jsme to radne nezapili :). Prejeme at se dari a nejen pri hledani kesek.
No tak to se také musíme přidat ke gratulaci. I když mi, pravda, trochu uteklo, že jste na Valašsku tak popojeli!
Gratuluji
Ja dobre vim jak jsi popojel na Valassku ;), ale v gratulaci mi to nebrani :D.
Z Hané taky posílám gratulaci.
[color=blue]No vida, další kulatiny na keškobraní…
Blahopřejeme, ať se i dál daří a to nejen při hledání krabiček!
Ivo a tým[/color]
Gratuluji pohodářskému teamu, majiteli nádherných kešek z oblasti Moravského krasu.
Gratuluji k dosaženým kulatinám a škoda, že jsem si nepřipili na keškobraní, když to bylo společné kulaté
jen tak dál!!!
No teda, člověk si odjede na pár dní na Vysočinu a vůbec to tady nesleduje …
Díky moc.
A ta oslava - však se zase potkáme.
také se přidávám ke gratulacím..fakt jste se rozjeli..jen tak dál:D
Blahopřejeme a díky za pěkné cache v Krasu.
dekaKopa - hezké číslo.
B L A H O P Ř E J E M E !
:p :)