Sberac(i) 600

Gratulujeme k dalsi stovecce dovrsene na keskobrani. Skoda, ze jsme to radne nezapili :). Prejeme at se dari a nejen pri hledani kesek.

No tak to se také musíme přidat ke gratulaci. I když mi, pravda, trochu uteklo, že jste na Valašsku tak popojeli!

Gratuluji

Ja dobre vim jak jsi popojel na Valassku ;), ale v gratulaci mi to nebrani :D.

Z Hané taky posílám gratulaci.

[color=blue]No vida, další kulatiny na keškobraní…:wink: Blahopřejeme, ať se i dál daří a to nejen při hledání krabiček!

Ivo a tým[/color]

Gratuluji pohodářskému teamu, majiteli nádherných kešek z oblasti Moravského krasu.

Gratuluji k dosaženým kulatinám a škoda, že jsem si nepřipili na keškobraní, když to bylo společné kulaté :wink: jen tak dál!!!

No teda, člověk si odjede na pár dní na Vysočinu a vůbec to tady nesleduje …

Díky moc.

A ta oslava - však se zase potkáme.

také se přidávám ke gratulacím..fakt jste se rozjeli..jen tak dál:D

Blahopřejeme a díky za pěkné cache v Krasu.

dekaKopa - hezké číslo.

B L A H O P Ř E J E M E !

     :p :)