sberac už pár dnů 500+

Oh, až dnes zjišťuji, že před pár dny jste provedli závěrečný útok na půllitr a to mi uniklo. A nikde ve fóru žádnou obrovskou gratulaci nevidím (nebo jsem oslepl).
Takže Ivo, Kláro, Honzíku a Scotty! Ať to rychle přibývá a baví vás to!

Připojuji se k zástupu gratulantů. :slight_smile:

[color=blue]Taky z Hranic letí do Sloupu velká gratulace. Už se těšíme, až zase o prázdninách vyrazíme do krasu na další vaše kešky…:wink:

Ivo a tým[/color]

U teto gratulace nemuzeme chybet. Jen tak dal.

No to teda děkujeme moc, však jste nám taky pomohli, co bychom bez vašich krabiček hledali :).

Jinak nás už hledá víc, zatím teda nepomáhají a jenom se vezou (spíš teda nesou :D), ale za pár let - to bude tým.

Tady jsem to pár dní prošvihl, dodatečně gratuluji a děkuji za všechny Vaše pixličky. Co nevidět je musím dolovit. B)

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i při dalším výcviku Vašeho georobotka.

Taky se přidávám ke gratulaci! Doufám že opět na eventu!

Vida, vida! Ivo, tak gratuluji!

Tož aj rolaři z Práglu čubrní na ten krygl :wink:

Díky všem a my vám zase nachystáme nějakou práci!

Trochu opožděně, ale přece. Gratuluji k tomuto významnému předělu a hlavně k vašim vydařeným skrýším.