Mili kolegovia a kolegyne, trosicka vyuzijem nase fora na charitu, ale malinko to suvisi s outdoorom, tak mi snad moderator fora odpusti.
Ak mate doma nejake deky a stare spacaky, ktore uz nevyuzivate a zavadzaju vam, radi ich prijmeme do nasej zbierky pre ludi bez domova:
Plášť sv. Martina aneb sbírka „Život zachraňující přikrývky“
Maltézská pomoc, o.p.s., zahajuje dnem 11. listopadu 2007, na který připadá svátek sv. Martina, sbírku dek, spacáků a přikrývek pod názvem „Život zachraňující přikrývky“. Sbírka proběhne v Praze, na Mělnicku a v Kralupech nad Vltavou. Všichni, kdo se rozhodnou do akce zapojit, mohou v následujících 2 týdnech (do 25.11.) nosit své dary na určené sběrné místo v daném regionu.
Sedim na Lazenske ul. 2 v Prahe na Malej Strane, prinesenie deky alebo spacaku mozete pripadne spojit s odlovom cache napr. John Lennon Wall, ktora je asi 30 m od sidla Maltezske pomoci ![]()
Diky za porozumenie ![]()