Schanim nejakou mapu evropy, pokud mate nejakou, urcite se dohodneme. Potrebuji to na cyklo, tzn neco jako ceska topo50… Pokud nekdo mate, koupim treba jednu licenci nebo tak neco…
Dik
Schanim nejakou mapu evropy, pokud mate nejakou, urcite se dohodneme. Potrebuji to na cyklo, tzn neco jako ceska topo50… Pokud nekdo mate, koupim treba jednu licenci nebo tak neco…
Dik
Mam metroguide 6, v zap. evrope je to dost podrobny. Takze kdybys chtel, tak se ozvi na mail:)