Screensaver geocaching

Vážené kolegyně, vážení kolegové. Jistě jste během svého brouzdání po inetu narazili na spoustu stránek o GC a možná jste i někde v sekci download narazili na screensaver tématicky pro geocaching. Vzhledem k tomu, že mi GC moc baví a přináší mi spoustu pěkných a nových věcí, zážitků, nových kamarádů atd., mám, jak svůj MT ozdoben tapetou loga GC a zrovna tak i můj NT, ale stále mi chybí nějaký screensaver s touto tématikou, tak pokud někdo z vás má nebo ví, kde stáhnout, předem děkuji za info.

Mam dojem ze primo na gc.com je nejaky screensaver s zabakem Signalem... zkus pohledat primo u zdroje... :]

EDIT: noo... tak nejak nevim, kde jsem to videl, prece se mi to nezdalo!? Melo by to byt asi tady http://www.geocaching.com/goodies/ ... ale jsou tam jen kalendarove wallpapery...

Tak jsem moc neporadil, no co nadelam... ;-))

Hoj,  na GC.com jsem našel tohle http://www.geocaching.com/goodies/parkrrrr/gsp1024.jpg HMM nic moc, co a potom již zmínění žabáci, ale ty jsem zatím moc nepochopil, natož abych si je dal na plochu. Ale nezoufej a googluj. Urkytě po čase něco najdeš… Z Klášterce.. Martin

To už jsem  v počítači měl, hrozně špatně se na tom hledají ikony, mám rozlišení 1280*800[:S]

[quote] TechNick: To už jsem  v počítači měl, hrozně špatně se na tom hledají ikony, mám rozlišení 1280*800[:S]

[/quote]

Ze ty sis u nich blbe zameril souradnice [:D]