Screenshot mapy z GC.cz do profilu?

Je povolené použít screenshot zdejší mapy s našimi nálezy jako obrázek do profilu? Tedy něco podobného jako má Lalu team (http://www.geocaching.com/profile/?guid=f7a9d295-6e3e-44ed-ac50-260c9e7c8a28) , ale s použitím zdejší mapy místo google maps? Našli jsme tu ve fóru návod, jak vytvořit bitmapu s nálezy, ale nemáme jich moc, a tak by se nám plná mapa s ikonkami prozatím líbila víc. B)

Echm, omlouvám se za vložení do špatné sekce :-/

Přesunuto.
To není screenshot zdejší mapy, ale samostatné mapy nálezů, která tu začala kolovat už někdy dříve.

To vím, že oni nemají zdejší mapu. Ale my si to neumíme vytvořit a proto bychom chtěli použít screenshot zdejší mapy. Nechci porušovat nějaké licence k ní, tak proto se nejdřív ptám.

A jestli by to nešlo, nemá někdo radu, jak si vytvořit tu vlastní mapu nálezů?

Mně osobně je jedno, jestli někdo udělá screenshot. Ale ikony a mapové podklady tvořil někdo jiný a nechci za ně mluvit. Ale na 96% by to mělo být v pohodě.