SE Z710i + Evolve goTraxx

Snadna otazka. Bude to fungovat dohromady? U toho evolve totiz ctu, ze jen smart phones, takze nevim. Diky moc.

No, to zalezi, me funguje tusim iTraxx mimo jine i s Motorolou V360. Ta ma jen javu. Handy Geocaching na tom slape v pohode (teda nezkousel jsem se pripojit k webu, ale nasel jsem s tim jednu kes v Izraeli). Nicmene pokud ten telefon uz mas, tak to mozna muzes v kramu vyzkouset…

Ten telefon má javu i BT 2.0 tudíž na 99% by to mělo fungovat. Na webu HG jsou nějaké kompatibilní kombinace, tu tvoji jsem tam ale nenašel. Zkus tam napsat dotaz, snad ti někdo odpoví.