Ahoj, můžete mi poradit s problémem?
1-jak jednoduše přepínám mezi bodama např. mám 10 bodů a chci z bodu jedna přejít na bod 3 jak?
2-když jsem byl cca 130m od kešky tak se mi začal sekat prográmek, nejdříve se začal sekat ukatel vzdálenosti k cílovému místu, a pak se sekl i ukazatel šipka. Poradíte někdo? Díky Luke
ad 1) Podle mě další bod musíš vždy vybrat ve Sledování > Výběr… a pak navigovat K vybranému bodu.
ad 2) Několik možností: nedostatek satelitů nad hlavou, zběsilé chování programu, zběsilé chování mobilu, zběsilé chovnání GPS, špatně vyléčená verze programu.
Když se mi něco takového stane, obvykle restartuji nebo vyndavám baterie. Ale častý jev to rozhodně není.
No, tak jsem se čtením tvé reakce aspoň pobavil. Tak doufám že se to už sekat nebude. Díky za odpověď a GET MOVIN´ START LIVIN´
nOALE TEĎ NAT TÍM TAK UVAŽUJI, Ty jsi mi nepopsal ten můj první stěžejní problém. Jak si zadám bod který je ten vybraný? Příklad mám v paměti 3 body ale kde si zvolím který se má později v menu: Sledování > Výběr… a pak navigovat K vybranému bodu.
označt tak aby potom figuroval jako ten vybraný. Složitě popsané ale snad to pochopíš. Prosím reaguj rychle za chvíly mám fajront a doma nemám net ![]()
No, já dám Sledování > Výběr… (a koukám, že to ještě pokračuje, takže) > K bodu. No a tam si ten bod vyberu, já tam mám seznam všech bodů. A na mapě mám pak čáru od mé pozice k tomu bodu a i šipka tam ukazuje.
Snad řeším to, co máš na mysli. ![]()
Díky za trpělivost
Luke