"Šelma českého geocachingu" publikovala dnes svou již 26. kešku [cache]GC1BPVX[/cache].
Gratuluji !
Je pro mne velkou ctí, že jsem se na té šestadvacáté mohl trochu podílet i já, a těším se na ty další a další (a šílenější a šílenější …).
ZCh
"Šelma českého geocachingu" publikovala dnes svou již 26. kešku [cache]GC1BPVX[/cache].
Gratuluji !
Je pro mne velkou ctí, že jsem se na té šestadvacáté mohl trochu podílet i já, a těším se na ty další a další (a šílenější a šílenější …).
ZCh
A s koncem dubna nejen to! Jelikož to vypadá, že si snaží držet poměr založených a nalezených 1:10, tak by měla ty 4 chybějící založené rychle dohnat. Gratuluji hodne hodne hodne !!! B)
Omyl !
Chybí jí založit 5 celých 3 desetiny keše !!!
Takže gratuluji k i překročení třístovky. Tak rychlému, že si toho asi sotva kdo povšimnul.
ZCh