Velké gratulace oběma ke společnému (nejen) kačerskému úspěchu.
ZCh
Velké gratulace oběma ke společnému (nejen) kačerskému úspěchu.
ZCh
Krasne cislo. Gratulujeme.![]()
Gratulujeme ke společnému úspěchu, ať Vám to jde dohromady nejenom na výletech ;):);).
moc moc vsem dekujuuuuu…snad bude na kesky a geopřátelé dost casu i nadále ![]()
Gratulujeme, pěkně Vám to oběma přibývá. ![]()
Gratule i z pernikova. Moc Vam gratuluji a tesim se, az se znova nekde potkame a pokecame. Achoooj ![]()
Gratuluji k úspěchu a přeji, aby vše šlapalo tak, jak má. B)B)
Také se připojuji ke gratulacím k takovému krásnému číslu…ať se daří nejen v geocachingu;)
[color=blue]Blahopřejeme oběma, ať vás to hned tak neomrzí…![]()
Ivo a tým[/color]
Tak ja se take pridavam ke gratulantum k takove pekne souhre dvou cacheru kteri zakladaji moc fajnove a originalni cache.
No to je super!!! Oběma virtuálně třeseme pravicí. Jste nádherný příklad toho, že ve dvou se to lépe táhne
![]()