(Selmaci + michajlpetrof) = 800 = (200+600)

Velké gratulace oběma ke společnému (nejen) kačerskému úspěchu.

ZCh

Krasne cislo. Gratulujeme.:slight_smile:

Gratulujeme ke společnému úspěchu, ať Vám to jde dohromady nejenom na výletech ;):);).

:slight_smile: moc moc vsem dekujuuuuu…snad bude na kesky a geopřátelé dost casu i nadále :slight_smile:

Gratulujeme, pěkně Vám to oběma přibývá. :stuck_out_tongue:

Gratule i z pernikova. Moc Vam gratuluji a tesim se, az se znova nekde potkame a pokecame. Achoooj :slight_smile:

Gratuluji k úspěchu a přeji, aby vše šlapalo tak, jak má. B)B)

Také se připojuji ke gratulacím k takovému krásnému číslu…ať se daří nejen v geocachingu;)

[color=blue]Blahopřejeme oběma, ať vás to hned tak neomrzí…:slight_smile:

Ivo a tým[/color]

Tak ja se take pridavam ke gratulantum k takove pekne souhre dvou cacheru kteri zakladaji moc fajnove a originalni cache.

No to je super!!! Oběma virtuálně třeseme pravicí. Jste nádherný příklad toho, že ve dvou se to lépe táhne :wink: :smiley: