Což takhle se v novém roce znovu setkat v hospůdce, poklábosit a dát si pivko. Před Vánocemi se nás pár neoficielně sešlo, tak proč ne zase?
No proc ne? Staci napsat kdy a kde. [:P][B]
Pokud někdo nevymyslí něco jiného, tak u Trubky. Kdy? Počkáme až si to přečte více kačerů a domluvíme se na termínu. [:D]
Zašel bych, ale až podle termínu, mám to teď nějaký nabitý.
Zatím jsme 3 (resp.4), hodně kolegů asi sem nekouká. Počkáme.
Ahoj kamarádi a kolegové,
Také se hlásím. Zamluvte mi, prosím, jednu židly - možná dvě, když přemluvím Lenku. Už se na vás těším.
Roman (roman_mladas) & Lenka
V neděli 28.1.2007 v 15,00 u Trubky, jak kdo může a chce, můžeme pokecat o Stalker keši, pro zájemce mám knihu Piknuk u cesty v elektronické podobě do PDA nebo MT.
V neděli 28.1.2007 v 15,00 u Trubky, jak kdo může a chce, můžeme pokecat o Stalker keši, pro zájemce mám knihu Piknik u cesty v elektronické podobě do PDA nebo MT.
Ještě jeden odkaz, který se možná bude hodit http://www.stalker-portal.net/
Přijdeme s Lenkou oba. Stalkera čtu každý večer. Snad to do neděle stihnu přelouskat.
Mi take dorazime. [:)]
Ahoj,
trochu nas mrzi, ze jsme se nezdrzeli,
ale slibujem, ze priste prijedem bez psa, susi, najedeni a nezmrzli…
Diky Moharela & spol.
Ahoj, rád bych se také zúčastnil setkaní. Tak prosím dejte vědět. Díky HAD