Šetřeme místem

Milí kešeři, všimněte si, že v sešitkových logbookách se často plýtvá místem. Na jednu stránku se většinou vejde víc než jeden log a každý list má dvě strany. Přesto se často vyskytují případy, kdy nový nálezce se zapisuje na nový list, resp. na novou stránku a přejde bez povšimnutí předchozí poloprázdné nebo dokonce prázdné stránky. To je jenom připomínka, pro řadu z vás je bezpředmětná.