Shaním datový kabel k etrexu

Když jsem si na jaře koupil u Bédi mapu do své 60csx, tak jsem tu někomu z konference GPS-CZ věnoval kabel… teď by se mi hodil…

Nemá tu ještě někdo zbytečný kabel? Výměnou třeba za studentskou pečeť (+poštovné :o)

Víťa

Jeden by tu byl. [email protected]