Sháním microSD redukci

Něměl by někdo nepoužívanou redukci na microSD karty do SD slotu?
Mám samotnou 1GB microSD kartu (Kingston), ale žádné zařízení (notebook, PDA, foťák, telefon, …), které by tuto kartu podporovalo bez zmíněné redukce.
Samozřejmě vím že se dá tato redukce koupit, ale pokud máte někdo tuto redukci a nevyužijete jí, měl bych o ní zájem.

Děkuji
Bo.T.L.

Mam. Dam. Ale jsem pres tyden a uplnym okraji Prahy. Ozvi se SZ a domluvime se.

Mam, redukce microSD>miniSD>SD
Vyměním za Travel Bug Dog Tag
:D:D:D

Zítra jsem v Praze 6 kousek od kulaťáku. Mám vzít s sebou? Pošli SZ

můžu vzít na geopivo 16.6., tedy vlastně zejtra…

V Elektroworldu stojí nová microSD 2GB s redukcí i s redukcí USB 150 Kč.To snad zase není taková prda ne?

Uz to prosim vas nereste. Bo.T.L. ji dostal 21.5. Zrejme neni na netu, tak vam neodpovida. Zitra mu reknu at to zamkne. Diky za nej za nabidky.

Chyt si tenhle muj TB: TB2J58X - a muzes ji zdarma ctrnact dni pouzivat, nez ji posles dal :-)))

A já bych chtěl říct alespoň , dobrý večer :wink:

Tak jo, zamknu to rovnou.