Stále sháním nefunkční - třeba utopené - Colorado nebo alespoň jeho "obal" bez pajšlu i bez kolečka… Nabídněte…
PS: poškrábaný displej mě už s..e…
[mail][email protected][/mail]
opravdu nikdo nic?? tomu nevěřím!
Stále sháním nefunkční - třeba utopené - Colorado nebo alespoň jeho "obal" bez pajšlu i bez kolečka… Nabídněte…
PS: poškrábaný displej mě už s..e…
[mail][email protected][/mail]
opravdu nikdo nic?? tomu nevěřím!