Nemáte někdo??
Navrhněte cenu.
Díky.
Nemáte někdo??
Navrhněte cenu.
Díky.
nač?:o
Mno, za 8 litrov tu svoju rozbijem a predam Ti ju B) Just kidding ![]()
Aby se měli zvědaví na co ptát. B)
PROTO…![]()
No a teď vážně - prdnul mi ten kryt na baterie v místě, kde je to nejtenčí - což se dalo čekat. :(![]()
Naštěstí je GPS 100% funkční ![]()
Za 8 litrů burčáku to beru a seženu ti dobrej, žádnej patok od silnice…:D:D, z kterýho by jsi se mohl řádně posráth..:D:D
Harwey napsal/a:
Theophilus napsal/a:
nač?:oAby se měli zvědaví na co ptát. B)
PROTO…No a teď vážně - prdnul mi ten kryt na baterie v místě, kde je to nejtenčí - což se dalo čekat. :(
Naštěstí je GPS 100% funkční
A nedá se ten deklík koupit i méně dramatickým způsobem?
Třeba v Picodasu, jako náhradní díl?
Harwey napsal/a:
Theophilus napsal/a:
nač?:oAby se měli zvědaví na co ptát. B)
PROTO…No a teď vážně - prdnul mi ten kryt na baterie v místě, kde je to nejtenčí - což se dalo čekat. :(
Naštěstí je GPS 100% funkční
:D:D:D
já jsem už holt zvědavá:)![]()