Sháním NEFUNKČNÍ Garmin 60CSx

Nemáte někdo??
Navrhněte cenu.

Díky.

nač?:o

Mno, za 8 litrov tu svoju rozbijem a predam Ti ju B) Just kidding :smiley:

Aby se měli zvědaví na co ptát. B)
PROTO…:slight_smile:

No a teď vážně - prdnul mi ten kryt na baterie v místě, kde je to nejtenčí - což se dalo čekat. :(:frowning:
Naštěstí je GPS 100% funkční :slight_smile:

Za 8 litrů burčáku to beru a seženu ti dobrej, žádnej patok od silnice…:D:D, z kterýho by jsi se mohl řádně posráth..:D:D

A nedá se ten deklík koupit i méně dramatickým způsobem?

Třeba v Picodasu, jako náhradní díl?

:D:D:D
já jsem už holt zvědavá:):slight_smile: