Pro jednu multinu potřebuju SD kartu. Kdysi jsem tu měl nějakou 16MB, ale nemůžu ji najít… :@
Pokud máte někdo doma přebytečnou kartu (např. zdarma k foťáku a tak), a pokud pro ni nemáte využití (co s 16MB kartou, že…), byl bych moc rád, kdybych byl hned vedle odpadkového koše a mohl ji získat místo něj. Nenapadá mě, kde jinde bych mohl sehnat takhle malou… A cokoli většího je zbytečný.
Zdravím ctěné kolegyně a kolegy!
Vlastním mobilní telefon Nokia 3230 (už trochu starší Smartphone). V něm byla původně 32 MB MMC karta (RS = ta půlená), pak jsem někde splašil 64 MB… Teď bych se potřeboval posunout ještě o malinko výš :p, ALE po 1 GB kartě netoužím (do současného telefonu - a paměťové karty do něj - už investovat nechci, byť se jedná o pá stovek).
PROTO SE PTÁM:
NEVÁLÍ SE NĚKOMU DOMA V ŠUPLÍKU NEPOUŽÍVANÁ (ale použitelná :)) MMC KARTA (ta polovičkní - lámací)? KAPACITA 128 MB JE POSTAČUJÍCÍ, 256 POTĚŠÍ :D.
A cena? Počítám, že se jedná o skoro neprodejnou záležitost, takže bych poslal dárci děkovný email :p, případně hezkou fotku či 15 korun českých na účet (10 známka, 1 Kč obálka, 4 koruny za ochotu - takzvaně "od cesty").
Děkuji za ochotu! Ozvěte se, prosím, přes soukromou zprávu…