Sháním zadní kryt na Etrex Legend ke kolu

Kdo by mohl, prosím nabídněte. Držák mám, ale kryt se mi ztratil v době, kdy jsem si myslel, že je ztracená GPSka (vrátila se ze Skotska s půlročním zpožděním)…Díky předem

Zadni kryt na CB Etrex Legend mi zbyl, tak ho mohu nabidnout. Presel jsem na Vistu Cx a tam je to reseno pres sroubek na zadni stene, tak pouzivam ten drzak na riditka a zadicky mi zustaly lezet ladem.

Poslal jsem ti soukromou zprávu. Díky