Shanti_Team 200

Tak gratuluji k dvoustovce!!! Jste nás předběhli o:-((( Ale nenašli jste Máchův památník, což Míša zase asi dobře ukryla. o:-)))

Připojuji se ke gratulaci. To je panečku číslo. Ještě mám co dohánět. Přeju hodně dalších pěkných kešek.

P.S. Taky jste na mne mohli tu půlhodinku na Hradské cestě počkat. Nemusel bych moknout sám (s žábou) [:D]

Už jsme gratulovali jiným moderním infokanálem, ale přesto přidáváme i tuto gratulaci. Dřív se na Shanti dívali na záda nám, teď je tomu přesně naopak. :slight_smile: Už se těším na osobní setkání na nějakém tom geopivu.

Pekna meta !! Moc gratuluji a at to porad slape!!

I my se pripojujeme s gratulaci. At se i nadale dari v tomto tempu.

No skvele! Gratulace! Nekdy v terenu nashle.

Gratuluji k dosazeni dvoukila a preji hodne poteseni a radosti pri hledani kesek.

Taktéž gratuluji ke kulatině.