Nu, co dodat, pěkný výkon. Skoro to vypadá, jako kdyby jsi chtěl do konce roku dát 500. o:-))
Takže hodně hezkých zážitků při dalším hledání přeje Harwey.
Nu, co dodat, pěkný výkon. Skoro to vypadá, jako kdyby jsi chtěl do konce roku dát 500. o:-))
Takže hodně hezkých zážitků při dalším hledání přeje Harwey.
Fakt Ti to jde. Klobouk dolů. Jak se to dá stíhat? Gratulujeme.
A mimochodem, dřevěná kolečka čekají.
Libore a Jano, zvolněte tempo, už mě nebaví vám týden co týden gratulovat k další zdolané metě.
Nechcete se raději věnovat nějaké ušlechtilejší činnosti, než hledat po republice (a sousedních zemích) schované pixle? :-))
PS: Jinak ale klobouk dolů, jste geošílenci!!! :-)))