Gratuluji k pěknému výsledku. [Y]
Přeji hodně zabavy při dalších akcích.
A pořádně to oslavte. [D][B][D][B] a třeba taky [^]
Gratuluji k pěknému výsledku. [Y]
Přeji hodně zabavy při dalších akcích.
A pořádně to oslavte. [D][B][D][B] a třeba taky [^]
Taky jsme na vás nezapomněli a gratulujeme i touto cestou. Jen tak dál, milí geopřátelé! Eva a Petr
Shanti, už jsem to psal dneska jednou Marošovi, takže teď ještě pro tebe: Zpomal, dobrého pomálu ! [;)]
Takže totéž co Markovi. Sotva napíšu jednu gratulaci, už
abych psal další [;)]. Zvažuji automatické generování. Fakt to tempo je
vražedné, přeji rovnou šipku a radost z nálezu [D].
Tož přeju hodně signalu, FTF a takovejch věci . Semtam pořadnou haluz [;)]. Tak ted už jen porazit tech 14 kačeru co je před Vama a litr je Váš. Tak nevahejte a přitlačte na pilu [:D]
No hurá, už to vypadalo, že stávkujete [;)] Gratuluji k pěkným kulatinám a držím palce v dalším hledání [Y]
Skvele hranice v posledni dobe padaji jak na bezicim pase. Moc gratuluji a preji at to slape porad lepe a lepe.
Taky se připojuji ke gratulaci Shatíkům [:)] Jen tak dál [;)]
Kněžd@
gratulujem a len tak dalej [Y]
Gratulace geocvokům! Taky asi budete jedni z těch, kteří Konečnou stanici v Brně budou moci logovat vícekrát [;)]
Krásné číslo, posílám velkou gratulaci a at to šlape dál…
Blahopřejeme součásti automatu na FTF a geokombajnu k úžasnému číslu. Zvolna začínáme v zátylku cítit Váš dech a až přijde ten pravý okamžik, rádi Vám uvolníme stopu.