Shanti Team - 700

Gratuluji k pěknému výsledku. [Y]

Přeji hodně zabavy při dalších akcích.

A pořádně to oslavte. [D][B][D][B] a třeba taky [^]

Taky jsme na vás nezapomněli a gratulujeme i touto cestou. Jen tak dál, milí geopřátelé! Eva a Petr

Shanti, už jsem to psal dneska jednou Marošovi, takže teď ještě pro tebe: Zpomal, dobrého pomálu ! [;)]

Takže totéž co Markovi. Sotva napíšu jednu gratulaci, už
abych psal další [;)]. Zvažuji automatické generování. Fakt to tempo je
vražedné, přeji rovnou šipku a radost z nálezu [D].

Tož přeju hodně signalu, FTF a takovejch věci . Semtam pořadnou haluz [;)]. Tak ted už jen porazit tech 14 kačeru co je před Vama a litr je Váš. Tak nevahejte a přitlačte na pilu [:D]

No hurá, už to vypadalo, že stávkujete [;)] Gratuluji k pěkným kulatinám a držím palce v dalším hledání [Y]

Skvele hranice v posledni dobe padaji jak na bezicim pase. Moc gratuluji a preji at to slape porad lepe a lepe.

Taky se připojuji ke gratulaci Shatíkům [:)] Jen tak dál [;)]

Kněžd@ 

gratulujem a len tak dalej [Y]

Gratulace geocvokům! Taky asi budete jedni z těch, kteří Konečnou stanici v Brně budou moci logovat vícekrát [;)]

Krásné číslo, posílám velkou gratulaci a at to šlape dál…

Blahopřejeme součásti automatu na FTF a geokombajnu k úžasnému číslu. Zvolna začínáme v zátylku cítit Váš dech a až přijde ten pravý okamžik, rádi Vám uvolníme stopu.