Gratulujeme k další stovce, která padla za necelé 3 týdny. ![]()
No to je hustý…
Gratulace!!
Jejda, to je fofr. Ja uz ani nestiham gratulovat.
Prejeme hodne dalsich krabicek.
Tak se taky přidávám ke gratulaci a přeju Shantíkům do dalšího lovení hodně štěstí a elánu ![]()
Pekne, pekne…