Tak gratuluji k Třístovce!! Nějak jsi mi moc utekl dopředu, ale já na to nemám teď moc čas, když furt jenom pro tebe dělám ty nové cache, aby jsi mohl jezdit na FTF.
Takže hodně pěkných chvil při geocachingu přeje Harwey.
Tak gratuluji k Třístovce!! Nějak jsi mi moc utekl dopředu, ale já na to nemám teď moc čas, když furt jenom pro tebe dělám ty nové cache, aby jsi mohl jezdit na FTF.
Takže hodně pěkných chvil při geocachingu přeje Harwey.
To je nam ale novinka! Gratulujeme take a tesime se na EVENT s vami!!!
Tak i ja se připojuji s gratulaci k pěknému číslu. Zabral jsi pěknou šponu :-)) Jen tak dál
Gratuluji, to je teda fofr!!!
chuuua! gratuluju
Take se připojujeme ke gratulaci. Osobně snad budeme moci pogratulovat dříve než na eventu ve Vyškově (už se moc těšíme!!!). Asi si budeme muset vzít geodovolenou, abychom Shanti Team dohnali. ![]()
Gratuluji i já a přeju hodně dalších šťastných geokilometrů. Zatím se potkáváme spíše virtuálně, i když někdy o fous.