Shanti ve třetím patře.

Sice opožděně, ale upřímně, gratulujeme Libore k otevření třetího patra moravského GeoŠpilasu. Přejeme mnoho dalších úspěchů a nejen v cachingu.

Raději Vám popřeji opožděně pěkné Vánoce a hodně zdraví v novém roce…:slight_smile: