Sice opožděně, ale upřímně, gratulujeme Libore k otevření třetího patra moravského GeoŠpilasu. Přejeme mnoho dalších úspěchů a nejen v cachingu.
Raději Vám popřeji opožděně pěkné Vánoce a hodně zdraví v novém roce…![]()
Sice opožděně, ale upřímně, gratulujeme Libore k otevření třetího patra moravského GeoŠpilasu. Přejeme mnoho dalších úspěchů a nejen v cachingu.
Raději Vám popřeji opožděně pěkné Vánoce a hodně zdraví v novém roce…![]()