Sharteana 1100

Sharteana odjela na cacherske soustredeni a jiz se dostavili prvni vysledky. Nyni jiz sbira piksly dvanacte stovky.

Teda holka ty se v tom sirem svete opravdu neztratis :slight_smile: Tak at se ti tam i nadale kesuje a nezapomen se vratit…

No jo, pernikov uz je ji na kese malej, tak sbalila ranecek - buchty a Garmina a vyrazila do sveta… :smiley:

Jani, at se Ti tam dari - ukaz jim, jak se chodi za sipkou a pekne to tam vysbirej! :wink:

Tam se musi krasne lovit :slight_smile:
Tak jim to tam poradne koukej vycistit :smiley:

Nějak jsem nezachytil tuhle skutečnost, i když s Janinou občas po netu písneme… takže Jani, ukaž jim, zač je toho v Pcích keší… Hodně štěstí a brzy se nám vrať, protože tu další stovečku budeš muset posbírat zase tady! Gratulujeme!!!