Sharteana odjela na cacherske soustredeni a jiz se dostavili prvni vysledky. Nyni jiz sbira piksly dvanacte stovky.
Teda holka ty se v tom sirem svete opravdu neztratis
Tak at se ti tam i nadale kesuje a nezapomen se vratit…
No jo, pernikov uz je ji na kese malej, tak sbalila ranecek - buchty a Garmina a vyrazila do sveta… ![]()
Jani, at se Ti tam dari - ukaz jim, jak se chodi za sipkou a pekne to tam vysbirej! ![]()
Tam se musi krasne lovit ![]()
Tak jim to tam poradne koukej vycistit ![]()
Nějak jsem nezachytil tuhle skutečnost, i když s Janinou občas po netu písneme… takže Jani, ukaž jim, zač je toho v Pcích keší… Hodně štěstí a brzy se nám vrať, protože tu další stovečku budeš muset posbírat zase tady! Gratulujeme!!!