Sharteana 1200!

Zatimco vychodni Cechy se flakaji a piji pivo :D, jejich velvyslanec ve Skotsku se cini a prorazi dalsi hranici!

Jani - gratuluju a preju hodne energie do dalsich cyklovyjizdek a co nejmin geolenosti… :smiley:

Jo a prijed nam na vanoce ukazat, jak se pije pivo! :wink:

Gratulace do Parduvic (nebo vlastně do Skotska :)) letí i od Litomyšle! Přeji vše nej při skotském pobytu a hodně úspěchů nejen v dalším cachování!

Jééé Jani ty jim tam zvyšuješ návštěvnost na keškách! Tak ať ti na to ježdění přeje počasí a už ať jseš doma. Máme tady spousty plánovanejch akcí…

Nepoprat zakladajici clence Dragonu by byla pro zbytek teamu ostuda. Takze co nejhezci bikove pocasi, co nejvic bike-in cachi, co nejvice volneho casu a co nejmene pichlych dusi.

Koukam ze jim to tam pekne cistis a ukazujes jak se ma spravne kesovat.
Jen tak dal. Velka gratulace do Skotska :slight_smile:

Jééé,moc gratuluju!!! Všimla sis jak poslušně na Tebe čekám??? Koukej sebou hnout, ať můžu brzo korunovat novou první dámu českého GC - mladou krásnou a perspektivní :wink: A dej si bacha, ať se vrátíš z toho Skotska celá a nenech se zatknout na lampě :smiley: