Nepoprat zakladajici clence Dragonu by byla pro zbytek teamu ostuda. Takze co nejhezci bikove pocasi, co nejvic bike-in cachi, co nejvice volneho casu a co nejmene pichlych dusi.
Jééé,moc gratuluju!!! Všimla sis jak poslušně na Tebe čekám??? Koukej sebou hnout, ať můžu brzo korunovat novou první dámu českého GC - mladou krásnou a perspektivní A dej si bacha, ať se vrátíš z toho Skotska celá a nenech se zatknout na lampě