Sharteana - 1300

Tak jsem doufal, ze te treba dozenu a ono ne! :o :slight_smile:

Jéééé, Jani, moc gratuluju Ty to teda bereš hákem!!! A co studium :wink: ? To jsme Tě vlastně na chaloupce zdržovali v tempu :slight_smile:

Gratuluji! Přeju ve Skotsku ještě nějaké zážitky, které by se daly zas napsat, tak dobře jako u akce s tou lampou jsem se dlouho nepobavil.

Gratuluji tez :slight_smile:
Preci jsi jenom nejake ty otaznicky odlovila :smiley:
Jen tak dal.

Gratulace letí i od celého teamu z Náchoda. Jsme rádi, že jste společně zavítali pro majlstouny k nám na venkov!

Jeee - a ona to dala "u mne" v Kuksu! :smiley:

Jani, moc gratuluju a at Te dal to hledani bavi a at Te neopousti elan ani behem studijnich tezkosti! :wink:

Jani, gratulujeme k tak pěknému čísílku! Tak ať se daří na co sáhneš.