Tak jsem doufal, ze te treba dozenu a ono ne! :o ![]()
Jéééé, Jani, moc gratuluju Ty to teda bereš hákem!!! A co studium
? To jsme Tě vlastně na chaloupce zdržovali v tempu ![]()
Gratuluji! Přeju ve Skotsku ještě nějaké zážitky, které by se daly zas napsat, tak dobře jako u akce s tou lampou jsem se dlouho nepobavil.
Gratuluji tez ![]()
Preci jsi jenom nejake ty otaznicky odlovila ![]()
Jen tak dal.
Gratulace letí i od celého teamu z Náchoda. Jsme rádi, že jste společně zavítali pro majlstouny k nám na venkov!
Jeee - a ona to dala "u mne" v Kuksu! ![]()
Jani, moc gratuluju a at Te dal to hledani bavi a at Te neopousti elan ani behem studijnich tezkosti! ![]()
Jani, gratulujeme k tak pěknému čísílku! Tak ať se daří na co sáhneš.