A další stovečka je za Tebou… to to frčí krásně, co? Jen tak dál. Moc gratuluju a těším se na další bezva pokec.
Pridavam se ke gratulaci. Jen tak dale.
No to sis to naplánovala. Naštěstí jsme to zapili preventivně v úterý. Takže gratulace a jen tak dál..
Taky moc gratuluju ! Tak kdy budem slavit petistovecku ? Brzy, co, jak te tak znam !
GRATULIRE!!
Pardubice jedou!!!
Pekne cislo. Tak at se porad dari ! Posilam velkou gratulaci !!
tak tedy jeste jednou takhle elektronicky a drzime palce na dalsich 400, a dalsich 400, a dalsich 400, a dalsich…
Pěkně tomu trháš drápy, jen co je pravda. Tak jen tak dál a ať se daří.