Sharteana #700

Elfí princezna z GingerbreadCity dosáhla během Velikonočního plenění keší na Severu sedmiset zářezů na luku! Moc blahopřejeme!

Michal, Pet'a, Eowyn a Arwen

Pardubicaci ficia na perniku, to mi nikto nevyvrati [:)] Gratulujem [H]

Mel jsem tu cest byt u Sharteaniny 700 osobne tak jeste tahle virtualni gratulace. A basti hodne perniku, at mas 800 driv nez ja.

taky gratuluju:)

a neni pernik zakazany doping? [;)]

Take posilam gratulaci do mych domovskych Vychodnich Cech a do mesta, kde jsem sam 4 roky studoval. Jen tak dal a litr bude co nevidet!

Ahoj Sharteano, přejeme Ti z Prahy hodně úspěchů v dalším kešování. Spužva, Sun-Man, Hmyzák

I kdyz jsem mel tu cest byt pri tom, kdyz jsi tu sedmistou pixlu za par vterinek nasla, a gratuloval osobne na miste, jeste jednou gratuluju toito cestou k tak peknymu cisilku a preju dalsi elan do pixlicek, litranek je prece uz na dosah !!!

Skvela prace. Moc gratuluji a at to frci porad dal  !! [:)]

No jo… Sprint, přímo přes překážky, sprint, kašlu na podrážky, sprint, v dálce vidím kešku osmistou…  Gratulace a do dalších keší spoustu pohody…

Janino,i já ještě jednou gratuluju i touto virtuální cestou. Ať je s Tebou pořád stejná sranda, ať kešky přibývají do Tvé sbírky jak na běžícím páse a moc se těším na naše pokecy u piva, vínka, kešek a i jinde.

Janino, i my Ti gratulujeme k moc peknemu cisilku a prejeme, aby se ti darilo i nadale a urcite se zase minimalne nekde potkame cestou ke nebo z kese, jak se nam to dari [:D]. Tak hlavne pohodu!

Taky gratuluju, tímto tempem to bude brzy 1000[H]