Sharteana - nová první dáma českého GC :-)

Jani, už bylo na čase, aby převzal žezlo českého ženského GC někdo nový ;). Moc moc gratuluju! Sice nevím, kolik přesně máš na kontě (protože to logování pěkně flinkáš :D), ale přes sedmnáctset to je pár desítek. Držím Ti palce, fandím Ti a těším se, že brzo pojedeme na závody a kamkoli jinam. A hlavně ode mne neokoukávej všechny vylomeniny, byla by Tě škoda :). Mám Tě moc ráda :wink:

Skládám hlubokou poklonu nové královně českého geocachingu! Věřím, že si to pěkně užíváš a ten pomyslný souboj s Atlaskou budete obě udržovat ve sledovatelném napětí.
Jani, ať Ti to pěkně šlape…

Janio, velké gratulace z Měcholup! Od Spužva a dallších. Pa J.

Jen,aby jste se děvčata neradovali předčasně! ( Kdo byl někdy s Šamanem na plovárně, ví o čem mluvím:D:D:D)

Samozřejmě druhé a třetí místo je také nádherné a my moc gratulujem.

Sice trochu ozdeji ale o to uprimneji si dovoluje duo Slaz a Tucek poprat k predani zezla prvni damy a at se porad dari !!!

Gratuluji k super výkonu.