Signal The Frog je v Praze

a prochazi se po Karlove moste - viz http://www.geocaching.com/goodies/
Holandsky nebo nemecky obrazek mi prijdou povedenejsi, ale je to mile.

To je pěkné :wink:

Na tuhle chvíli jsem čekal dlouho, ale očekával jsem to (vzhledem k nárustu počtu kešek) o dost dříve :slight_smile:
Dávám sem ten obrázek, aby se všichni nemuseli proklikávat na gc.com

Edit: dávám to jako přílohu, snad to systém malinko zmenší

Nechystáte se někdo hromadně objednávat květnové vydání geocoinů z této edice? :wink:

fuj, ta priserna mutovana zaba s antenou przni karluv most :smiley:

Je to od nich pěkné, že si nás trochu všimli.

Jesus…
Tak je to znak GC, ne. Mě přijde celkem neutrální.

ale no tak, snad te nepolozi kapka sarkasmu. trochu odstupu, ne? :slight_smile: to ze je to znak gc neznamena, ze se mi vsechno kde je zaba, jesterka, barevne ctverecky, napis geo nebo nakreslena druzice musí libit :smiley: libi se ti? prima. nelibi se mi? nech me to napsat. diky :wink:

Mě se to líbí, že si na nás vůbec vzpoměli i když jsme kešská velmóc:p Jen by mě zajímalo, kde stojí ten strom na mostě od Karla;)

zadny strach, to je koruna stromu, ktery roste tesne u mostu na novotneho lavce. :wink:

Okej, okej, beru. Me zaba taky moc nevoni, ale potesila me pozornost CR jako cacherskemu statu.

Ten wallpaper vznikol na zaklade fotky niekde z veze, kde je Samanova cache. Bol som na nej spolu so Shaunou v septembri, ked bola na navsteve Prahy a na evente Speak to Groundspeak.