Na tuhle chvíli jsem čekal dlouho, ale očekával jsem to (vzhledem k nárustu počtu kešek) o dost dříve
Dávám sem ten obrázek, aby se všichni nemuseli proklikávat na gc.com
Edit: dávám to jako přílohu, snad to systém malinko zmenší
ale no tak, snad te nepolozi kapka sarkasmu. trochu odstupu, ne? to ze je to znak gc neznamena, ze se mi vsechno kde je zaba, jesterka, barevne ctverecky, napis geo nebo nakreslena druzice musí libit libi se ti? prima. nelibi se mi? nech me to napsat. diky
Ten wallpaper vznikol na zaklade fotky niekde z veze, kde je Samanova cache. Bol som na nej spolu so Shaunou v septembri, ked bola na navsteve Prahy a na evente Speak to Groundspeak.