Pouzivate ho nekdo ?
Silica gel je latka ktera pohlcuje vlhko, pouzival jsem male sacky s kulickamy ktere obvykle byvaji napr. u novych bot.
Daval jsem do kesi jako ochranu pred vlhkosti.
Bohuzel se ted v jedne z mych kesi stalo, ze se sacek s kulickamy gelu protrhl, kulicky se rozsypaly po obsahu kese, navlhly a roztekly se a zacaly vydavat velmi agresivni zapach, ktery zpusobuje podrazdeni oci a nosu.
Kvuly tomu jsem musel cely obsah kese vyhodit, zustal jen logbook a i ten celkem zapacha, pixlu kese jsem vyplachl.
Po techto zkusenostech radeji nikomu nedoporucuji tuto latku pouzivat !